Pozvánka na online konferenci: Kapitálový průvodce 29. 4. 2021

Jste malý nebo středně velký podnik a zajímá vás, jaké jsou možnosti získání financování na trzích s kapitálem?

Připojte se k nám na online konferenci Kapitálový průvodce pro financování malých a středních podniků, která se koná ve čtvrtek 29.4.2021.

Odborníci na financování na trhu s kapitálem Vám sdělí své rady a tipy, jak financování získat a podnikatelé se podělí o své praktické zkušenosti.

Projekt Kapitálový průvodce a nový edukační web vznikl ve spolupráci s Ministerstvem financí ČR a EU. Projekt je součástí českou vládou schválené koncepce rozvoje kapitálového trhu v České republice na léta 2019-2023.

Pro přihlášení na tuto akci vyplňte, prosím, registrační formulář.

Těšíme se na slyšenou!

EY, Ministerstvo financí ČR, Evropská komise a FleishmanHillard.

Představení projektu Kapitálový průvodce 10:00 – 12:00

Prezentace projektu

O čem je projekt Kapitálový průvodce? Jaké praktické informace o financování firem najdu na novém edukačním webu? To vše a mnoho dalších informací s vámi budou sdílet naši řečníci.

Alena Schillerová, Ministryně financí ČR Mario Nava, Evropská komise
Marcel Bodnár, FleishmanHillard
Filip Šípek, EY

Fungování trhu s kapitálem

Jak se rozvíjí akciový trh v České republice? Jaký je vývoj na trhu s dluhopisy? Co zahrnuje koncepce rozvoje kapitálového trhu? Jaké strategické záměry a čeho chce MFČR v rámci koncepce docílit? Nenechte si ujít užitečné informací, které s vámi budou sdílet naši řečníci, odborníci na akciový trh a trh s dluhopisy.

David Zlámal, EY
Jana Brodani, Asociace pro kapitálový trh ČR Aleš Králík, Ministerstvo financí ČR
Petr Kováč, EY

Odpolední workshopy 13:30 – 15:00

Workshopy proběhnou současně.

Jak získat financování prostřednictvím akciového trhu?

Jak financovat svoji firmu pomocí úpisu akcií? Jak firmu připravit pro vstup na burzu a co od prodeje akcií očekávat? Jaké výhody firmě vstup na burzu přinese? To vše a mnoho dalších rad a tipů s vámi budou sdílet naši řečníci, odborníci na akciový trh a zástupci Pražské burzy. O praktické zkušenosti z prostředí akciového trhu se podělí také firma Primoco UAV, výrobce bezpilotních letadel, která úspěšně prodala akcie za 60 mil. Kč.

Petr Kováč, EY
Jiří Kovařík, BCPP
Jakub Burda, Roklen
Ladislav Semetkovský, Primoco

Jak získat financování na trhu s dluhopisy nebo prostřednictvím inovativních platforem?
Co vše je třeba udělat pro úspěšný prodej dluhopisů a jaké výhody tento druh financování přináší? Jak je možné financovat svoji firmu online a jaké přínosy má pro firmu marketingová kampaň organizovaná ve spolupráci s crowdfundingovou platformou? O své praktické zkušenosti se s vámi podělí odborník na úpis tradičních dluhopisů, zástupci inovativních platforem, ale také firma TriLAB, výrobce 3D tiskáren, která na platformě Fundlift úspěšně prodala podíl za 7 mil. Kč.

Tomáš Kálal, Conseq
Jiří Mesároš, Dluhopisy.cz
Pavel Klema, Bondster
Michal Boháč a Vojtěch Tambor, TriLAB Lukáš Brych, UPVEST

Jak získat privátní kapitál k financování společnosti?

Jak funguje spolupráce se soukromým investorem? Jaký typ investorů oslovit a co je přesvědčí o výhodnosti spolupráce s vaší firmou? Odborníci na privátní kapitál vám prozradí, na jaké aspekty je vhodné se zaměřit, co od spolupráce očekávat a jaké výhody investor firmě přinese. Na závěr vám o svých zkušenostech s financováním od soukromého investora povypráví firma Fruitisimo, provozovatel ovocných barů.

Štěpán Flieger, EY
Luděk Palata, Versute Investments s.r.o Vjačeslav Lypko, Enterprise investors Jan Hummel, Fruitisimo

Podrobný harmonogram konference najdete na webových stránkách EY. Těšíme se na Vaši účast a budeme rádi, když budete tuto pozvánku sdílet s Vašimi kontakty.

Pozvánka_Kapitálový průvodce financováním SMEs