CMS posiluje své služby pro korporátní klientelu

CMS posiluje své služby pro korporátní klientelu ve střední a východní Evropě jmenováním klíčového partnera na Slovensku

Mezinárodní advokátní kancelář CMS posiluje svoje služby ve Střední a Východní Evropě jmenováním Juraje Fusky partnerem v bratislavské kanceláři.

Juraj je všeobecně uznávaným expertem v oblasti obchodního práva a oblasti fúzí a akvizic. Má více než 20 let zkušeností s poradenstvím při komplikovaných vnitrostátních i mezinárodních transakcích a greenfield investicích. Je také předním odborníkem v oblasti kapitálových trhů. Společně s Jurajem do CMS přicházejí jeho kolegové Martin Melicher, Demian Boška a Richard Svocák.

Helen Rodwell, řídící partnerka CMS v Praze a Bratislavě, k tomu uvedla: “Jsme rádi, že můžeme přivítat Juraje a jeho tým v CMS. Juraj s sebou přináší úspěšnou praxi a pevnou klientskou základnu, která skvěle doplňuje naši stávající nabídku v Bratislavě a také navazuje na naši expertizu v oblasti mezinárodních transakcí v regionu Střední a Východní Evropy. Velmi se těšíme na spolupráci s novými kolegy.”

Juraj k domu dodává: “Těší mě, že se mohu připojit k CMS. Zázemí této skutečně mezinárodní advokátní kanceláře v regionu a ve zbytku Evropy pro mě bylo zásadním faktorem při rozhodování, jak posunout svou praxi na další úroveň. Těším se, že se stanu součástí skvělého týmu a budu moci rozvíjet působení kanceláře na Slovensku a v Evropě.”

Juraj přichází do CMS ze své vlastní advokátní kanceláře Aldertree. Předtím byl řídícím partnerem White & Case Slovakia a vedoucím týmů pro fúze a akvizice, korporátní právo a kapitálové trhy na Slovensku.