BDO Czech Republic s.r.o.

Adresa
V Parku 2316/12
148 00 Praha – Chodov
T: +420 255 708 311
bdo@bdo.cz
Kontaktní osoba
Milan Svoboda,
Director, Head of Transaction Services
Informace o společnosti

Jsme poradenská společnost poskytující auditorské, daňové, právní, účetní a poradenské služby. Na českém trhu působíme už 30 let. S více než 500 odborníky, dlouholetou praxí a zázemím globální sítě se řadíme k předním poradenským společnostem v České republice. Naše jedinečnost spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům napříč Českou republikou, kde působíme v kancelářích v Praze, Plzni, Brně, Domažlicích, Českých Budějovicích a Jindřichově Hradci.

Poskytujeme klientům služby v oblastech auditu, účetnictví, daní, práva, informačních technologií, digitalizace, finančního, transakčního a podnikového poradenství či znalectví.
Účastníme se mj. na lokálních a přeshraničních transakcích primárně s fondy Private Equity, dále pak s VC fondy a ostatními investory z řad strategických i rodinných. BDO napomáhá transakcím nejčastěji o velikosti stovek milionů až jednotek miliard Kč. Zároveň máme bohaté zkušenosti s poradenstvím u transakcí a firem z oblasti startupů a VC investic.